Milí přátelé, vítejte na mém fóru Innina poradna. Zde se můžete svěřovat se svými životními trampotami či radostmi, poradit se, vyplakat si dušičku nebo jen tak pokecat. Budu ráda, když přispějete svým názorem i k příspěvkům dalších členů. Pište, tvořte, diskutujte, ulevujte si a bavte se. Nezapomeňte si však nejprve pročíst pravidla tohoto webu. Vaše Innin.Zde sledujte důležítá oznámení:

Není žádné nové oznámení.


(Bohyně Innin. Asi čtyři tisíce let starý terakotový reliéf mého zbožštělého převtělění z města Larsa v Sumeru. Dobře, tak ne, tak s vyobrazenou dávnou bohyní mám společnou jen přezdívku. Ale proč si na chvíli nepředstavit, co by kdyby...)

Kontaktovat administrátora fóra

Milí přátelé!

Pokud mne chcete požádat o radu, prosím, popište svůj problém co nejpodrobněji. Vezměte přitom na vědomí, že ne vždy se mi podaří odpovědět obratem, byť se o to budu v maximální možné míře snažit. V textu se vyhněte jakýmkoliv údajům, které by vás mohly jednoznačně identifikovat ostatním čtenářům. Nepřípustné jsou vulgarismy, urážky, hanobení rasy, národa, sociálních skupin i jednotlivců. Zasláním či vložením svého textu souhlasíte s jeho publikací, a to pod licencí Creative Commons: Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika
(CC BY-NC-ND 3.0 CZ).

Vaše Innin

Administrátor

Tento e-mail bude odeslán jako prostý text, nevkládejte žádné HTML nebo BBCode. Adresa pro odpověď na tento e-mail bude nastavena na vaši.