Milí přátelé, vítejte na mém fóru Innina poradna. Zde se můžete svěřovat se svými životními trampotami či radostmi, poradit se, vyplakat si dušičku nebo jen tak pokecat. Budu ráda, když přispějete svým názorem i k příspěvkům dalších členů. Pište, tvořte, diskutujte, ulevujte si a bavte se. Nezapomeňte si však nejprve pročíst pravidla tohoto webu. Vaše Innin.Zde sledujte důležítá oznámení:

Není žádné nové oznámení.


(Bohyně Innin. Asi čtyři tisíce let starý terakotový reliéf mého zbožštělého převtělění z města Larsa v Sumeru. Dobře, tak ne, tak s vyobrazenou dávnou bohyní mám společnou jen přezdívku. Ale proč si na chvíli nepředstavit, co by kdyby...)

Vědecká pravda, za kterou dostanete od hodných lidí přes hubu

Zde můžete psát, co vám slina na jazyk přinese. Tuto část webu můžete používat i jako vzkazovník.
Odpovědět
Innin
Příspěvky: 17
Registrován: 11.10.2018 18:50:27
Pohlaví: Žena
Rok narození: 1987
Povolání: Učitelka
Záliby:

Noviny Vědecká pravda, za kterou dostanete od hodných lidí přes hubu

Příspěvek od Innin » 28.10.2018 17:17:02

Tento článek mi přijde poněkud zjednodušující, poněkud „málo spisovný“ a navíc ne úplně objevný, ale dá se nad ním popřemýšlet a popřípadě i podiskutovat. Protože text je psán opravdu odlehčeným tónem, dávám jej sem, i když by se jinak hodil do subfóra Zajímavosti v médiích.

autor: Jiří X. Doležal
publikováno: 17. října 2018 16:30
zdroj: Reflex.cz

Současný psychologický a biologický výzkum pokročil do takové hloubky, že v úplnosti rozmetal tradiční romantické představy o lásce a partnerských vztazích. Ty poznatky jsou však natolik pobuřující, že se radši moc nepopularizují, a veřejnost není připravena je přijmout. A za některé se dá i dostat přes hubu od hodných.

Že vás můžou za politický názor, i když v něm nechcete nikoho plynovat, soudit – to je v postmoderní epoše IN. Je prostě korektnější říkat vyvrcholení než orgasmus, protože to není latinsky, což zní sprostě. Říká se tomu politická korektnost a jednou na to dojedeme. Nyní však věda pokročila do té míry, že můžete za pravdu dokonce dostat před hubu, a to od principiálně hodných skupin.

Jak dostat přes hubu od romantiků

Najděte si skupinku romantiků, nejlépe zájemců o lyrickou poezii, a zajděte s nimi do hospody pokecat o lásce a porozumění v partnerských vztazích. Nechte rozjet diskusi. Pak jim sdělte z impaktu vyčtenou informaci, že sedmdesát procent našich sexuálních preferencí ovlivňují naše hormony a feromony partnerky. Další dvacet pět procent naše podvědomí, to, jak nám partnerka připomíná maminku. Další tři procenta, jaké má poprsí, a při troše shovívavosti nám na tu lásku a soulad duší zbydou dvě procenta vlivu.

Pak připomeňte, že když žena bere antikoncepci, tak jí to totálně rozhodí percepci feromonů. Proto není výjimkou, že se zamiluje, někoho si vezme, chce s ním mít dítě, vysadí antikoncepci a po měsíci zjistí, že si vzala hnusáka, co ji totálně odpuzuje. Holt feromony. No a jak to romantikům dojde, tak vám dají přes držku.

Jak dostat přes hubu od hodných tet

Nyní navštívíme schůzku opravdu hodných starších dam, které ve volném čase sbírají léčivé byliny. V zimě se pak scházejí a hovoří o nich. Všechny byly celoživotně věrné svému manželovi, co doplňuje zboží v supermarketu, a porodily mu každá tři syny. Vejděte, usedněte a sdělte jim vědeckou pravdu o vývojově optimální rozmnožovací strategii žen. Sobecký gen tlačí dopředu muže i ženy, muži i ženy chtějí pro své geny co největší počet možností, takže má žena sice evoluční potřebu zplodit každého potomka s co nejkvalitnějším samcem, ale také pokaždé s jiným samcem. Aby jejich geny měly možnost co nejširších kombinací.

Tak to těm bylinkářkám vysvětlete a pak jim řekněte, že jejich děti budou po tatínkovi doplňovat zboží v supermarketu. Ale z tří dětí té flundry z vedlejšího baráku, co má první s významným podnikatelem, druhé s významným vědcem a třetí s významným umělcem, asi něco dobrého bude. A pak dostanete přes držku od hodných tet.

Jak dostat přes hubu od katolíků

Úplně nejlepší je pak pohovořit s katolíky o rodinných hodnotách a Desateru, konkrétně o žádání cizích manželek a smilnění. A pak jim sdělit, že z vývojového hlediska má muž potřebu oplodnit úplně všechny ženy, které jsou jen trochu hodny jeho genetické informace, aby měl co nejvíc potomků a jeho sobecký gen byl hodně vepředu. No a pak dostanete přes držku i od katolíků, a to už bude zlé. Oni žijí zdravě, nechlastají, nekouří, a tak mají sílu v ruce.

Odpovědět